Klaipėdos g. 106 - 40, LT-37380 Panevėžys, Lietuva
eisturas@gmail.com

Palangos Stinta 2020

2020 m. vasario 8 dieną visus didelius ir mažus kviečiame vykti į Lietuvos pajūrį, kuriame sudalyvausime Palangos Stintoje 2020.

Išvykimas: 8:00 val.
Grįžimas: apie 21 val.

Palangoje vasario 7-9 dienomis XVII- tą kartą organizuojama tradicinė šventė „Palangos stinta 2020“. Jos metu miesto svečiai galės susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. Šių metų šventė skirta Tautodailės metams.
J. Basanavičiaus gatvėje Palangos žvejai bei restoranai, kavinės ir viešbučiai pateiks šviežios, agurkais kvepiančios, iškeptos, išrūkytos, vytintos stintos, gardžios žuvienės ir kitų žuvų skaniausius patiekalus.
Vytauto gatvėje veiks Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos geriausių tautodailininkų, tautinio ir kulinarinio paveldo mugė, skirta Tautodailės metams. Čia rasite gintarinių, metalinių, molinių, medinių, megztų, meduolinių ir kitokių stintų bei geriausiu Lietuvos Tautodailės dirbinius ir kulinarinio paveldo gardumynus.
Gintarinės stintos, gardi žuvienė, patys tikriausi žvejai ir žemaitiški žvejiški monai.

Kelionės kaina 12 eur./asm.

– Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, bus pranešta likus mažiausiai 1 d. iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąją SMS žinute nurodytu telefonu numeriu.
– Nesurinkus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti likus ne mažiau kaip 24 val. iki kelionės pradžios.