Klaipėdos g. 106 - 40, LT-37380 Panevėžys, Lietuva
eisturas@gmail.com

Ledo fiesta Jelgavoje

2020m. vasario 8 d. kviečiame keliauti kartu į Joniškį ir Jelgavą.

Į Mintaują, dabartinę Jelgavą, šį sykį važiuosime per Joniškį. Ten lankysime kol kas vienintelį Lietuvoje Krepšinio muziejų. Muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas surinko daugybę įdomių eksponatų, susijusių su mūsų antrąja religija. Ponas Leonas pasakoja taip įdomiai, kad net ir tie, kurie yra abejingi šiai sporto šakai, išeina susižavėję šia asmenybe. Kas nebuvo, tikrai reikia ten aplankyti.
Trumpa ekskursija Joniškyje.
Po ekskursijos keliaujame į buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę – Jelgavą. Pasivaikščiojame su ekskursija po miestą, aplankydami puikiai sutvarkytą krantinę – Čakstės bulvarą, Akademia Petrina – buvusią garsiąją Mintaujos gimnaziją (čia mokėsi ir mūsų prezidentas A.Smetona bei kiti žymūs lietuviai), didžiausią Pabaltijo pastatą – Jelgavos rūmus bei kitus objektus.
Kas norės, galės pasikelti į Šv. Trejybės bažnyčios bokštą.
Po visų ekskursijų einame atsipalaiduoti – gėrėtis Ledo skulptūromis, atsigerti ir pavalgyti Ledo bare, klausytis įdomių koncertų.

Kelionės kaina 15 eur./asm.:
– kelionė turistiniu autobusu pirmyn ir atgal;
– gido paslaugos
Į kelionės kainą neįtrauktą:
– apsilankymas Krepšinio muziejuje 2 eur. (1 eur. – lengvatinis);
– pasikėlimas į bažnyčios bokštą 1 eur. (lengvatinis -0,50 eur.) .
Registracijos tel. 863690741

– Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, bus pranešta likus mažiausiai 1 d. iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąją SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
– Nesurinkus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti likus ne mažiau kaip 24 val. iki kelionės pradžios.